Kolejny lot w bardzo promocyjnej cenie, ponieważ jest to tylko i wyłącznie 78 PLN. Jeżeli lubisz korzystać z ciekawych i tanich ofert to warto jest zaryzykować i spróbować coś zorganizować. Warszawa – Budapeszt to krótki i ciekawe miejsce dla Ciebie w którym będziesz mógł bez problemu odpocząć oraz nabrać siły na dalsze podróżowanie. Dzięki takim lotom z wizzair będziesz mógł bez problemu w kilka chwil. Zapraszam do zapoznania się z naszą przykładową ofertą. 

Tani lot Warszawa Chopin – Budapeszt to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Wydaje mi się,że to jest bardzo dobra opcja dla młodych podróżników, którzy chcą szybko znaleźć się w Budapeszcie. Jeżeli masz czas w tym terminie to rezerwuj swój lot już dzisiaj, ponieważ później możesz nie mieć na to czasu. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
budape

Tani lot Warszawa – Budapeszt to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 10:40 do 11:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 274,20 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 10 maja, planowany powrót 12 maja.

Tani powrót Budapeszt -> Warszawa to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 12:20 do 13:30. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 274,20 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 12 maja.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ