Oferta specjalnie dla Ciebie w niskiej cenie na lot do Budepsztu z Warszawy. Dojazd do Warszawy jest teraz bardzo prosty, dlatego nie będziesz musiał obawiać się o swój czas podróży oraz jej komplikacje. Wiele jest wolnych terminów, jednak i tak wiele osób rezerwuje dla siebie tanie loty o wiele wcześniej to i tak zawsze trzeba się śpieszyć. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym tanim lotem.

Tani lot Warszawa – Budapeszt to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Jeżeli termin 31 maja do 1 czerwca Ci pasuje i masz ochotę odwiedzić Budapeszt to skorzystaj z tej taniej opcji już teraz. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
WAWBUD-1

test1

Tani lot Warszawa – Budapeszt to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 10:40 do 11:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 277.70 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 31 maja, planowany powrót 1 czerwca.

Tani powrót Budapeszt -> Warszawa to koszt 54 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 99 złotych. Lot trwa od 12:20 do 13:30. Dostępna jest opcja Basic w cenie 54/99 złotych oraz opcja PLUS za 292,70 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 1 czerwca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ