Dzisiaj mamy dla państwa bardzo atrakcyjną propozycje wylotu do Budapesztu. Wydaje mi się, że będzie to idealna propozycja dla was podczas, której będziecie mogli szybko oraz skutecznie odpocząć od swoich codziennych problemów. Moim zdaniem Budapeszt to bardzo ładne miejsce i warto jest pojawić się tam chociaż kilka razy w życiu, aby zwiedzić niektóre piękne miasta czy poboczne okolice. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem.

Tani lot Warszawa – Budapeszt  to koszt 78 złotych w obie strony. Musisz wiedzieć, że wiecznie tego lotu nie będzie i w ciągu kilku dni wiele osób może go szybko wykupić i już nie będziesz miał możliwości zakupienia taniego lotu. Będziesz musiał zapłacić 2,3 razy więcej. Poniżej przedstawiam przykładowy termin lotu:

budapeszt

Tani lot Warszawa Chopin– Budapeszt to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 15:45 do 17:00. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 266.50 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 19 lutego, planowany powrót 21 lutego.

Tani powrót Budapeszt -> Warszawa to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 17:30 do 18:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 266,50 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 21 lutego.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ