Od kilku tygodni wiele osób prosi nas o wyszukanie tanich lotów do Brukseli. Jest to bardzo proste w tym momencie, ponieważ jest wiele lotów na luty oraz marzec. Jednakże takich atrakcyjnych promocji jest bardzo mało i dlatego najlepsze oferty przedstawiamy państwu tutaj. Zapraszam do zapoznania się z naszym artykułem już teraz, jak masz chwilkę czasu.

Tani lot Warszawa Chopin – Bruksela Charleroi to kosz tylko i wyłącznie 78 złotych w obie strony. Także jeżeli odpowiada Ci ten termin to będziesz mógł bez problemu w kilka minut zamówić ten bilet, musisz pamiętać, jedynie aby później nie zrezygnować, ponieważ tak to będzie strata pieniążków. Za taką cenę w sumie niektórzy ryzykują, jednak warto jest działać pewnie. Poniżej przedstawiam przykładowy lot:bruc11
Tani lot Warszawa – Bruksela to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 18:20 do 20:30. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 254,60 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 19 lutego, planowany powrót 23 lutego.

Tani powrót Bruksela -> Warszawa to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 21:00 do 22:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 254,60 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 23 lutego.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ