Ostatnio pojawiło się bardzo dużo ofert tanich wylotów do Brukseli. Warto jest skorzystać z takich dobrych promocji, ponieważ w ten sposób nie będziesz musiał przepłacać za czasami bardzo drogie loty, które potrafią kosztować nawet 4-5 razy więcej. Jeżeli ktoś chce oszczędzać to warto jest korzystać z takiego czegoś, gdyż w ten sposób rocznie będziesz mógł zaoszczędzić, aż do kilku tysięcy złotych. Zapraszam do zapoznania się z naszym artykułem już teraz.

Tani lot Warszawa – Bruksela Charleroi to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Także jest to bardzo dobra i ciekawa oferta. Poniżej będę przedstawiał więcej konkretnych informacji na temat tego lotu.WAWCRL

Tani lot Warszawa Chopin – Bruksela Charleroi to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 18:30 do 20:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 262,30 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 16 kwietnia, planowany powrót 19 kwietnia.

Tani powrót Bruksela Charleroi -> Warszawa Chopin to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 21:15 do 23:10. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 262,30 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 19 kwietnia.

Link do oferty: wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ