Ostatnia na dzisiaj oferta dla Państwa. Otóż mamy dostępny bardzo tani lot dla Ciebie w cenie 78 złotych w obie strony. Dzięki temu będziesz mógł bardzo niskim kosztem polecieć do Brukseli, to może być twoja finalna część podróży bądź po prostu chwilowy przystanek przed wylotem w dalszą część świata. Wszystko zależy czy dopiero zaczynasz czy jesteś już zaawansowanym podróżnikiem. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem.

Tani lot Warszawa Chopin – Bruksela Charleroi to koszt tylko i wyłącznie 78 złotych w obie strony. Bez żadnych dodatkowych ukrytych kosztów będziesz mógł polecieć za tą cenę. Zastanów się kiedy chcesz polecieć i działaj. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
brug1

Tani lot Warszawa – Bruksela to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 18:20 do 20:30. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 292,40 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 19 marca, planowany powrót 21 marca.

Tani powrót Bruksela -> Warszawa to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 21:00 do 22:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 292,40 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 21 marca.

Link do oferty: wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ