Mamy dla Was bardzo dobrą ofertę taniego wylotu do Brukseli Charleroi w koszcie tylko i wyłącznie 78 PLN. Ostatnio mamy dla Państwa bardzo dużo ofert za 78 PLN. Jest to taka standardowa cena, która przeważnie pojawia się w naszych tanich lotach, także nie musisz się obawiać, że to jest za niska kwota jak to niektórzy myślą i rezygnują z takich lotów. Zapraszam do zapoznania się z naszym przykładowym tanim lotem już dzisiaj.

Tani lot Warszawa – Bruksela to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Nie będziesz musiał przepłacać za loty w pełnej cenie. Jeżeli jesteś zainteresowany to zarezerwuj swój lot już dzisiaj, ponieważ w ten sposób będziesz miał 100% pewność, że ten lot będzie twój. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:bruksela

Tani lot Warszawa – Bruksela to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 18:30 do 20:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 262,30 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 16 kwietnia, planowany powrót 20 kwietnia.

Tani powrót Bruksela -> Warszawa to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 21:15 do 23:10. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 262,30 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 20 kwietnia.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ