Malta, Lazurowe Okno

Mamy dla Państwa dzisiaj bardzo znakomitą promocję, która pozwoli Państwu w prosty oraz szybki sposób uzyskać bardzo dużą promocję na daleki wyloty. W tej promocji można zabrać ze sobą drugą osobę, czy to dziewczynę czy to znajomego i dzięki temu skorzystać z promocji. Tutaj masz pewność, że będziesz mógł bez problemu zarezerwować bilet dla dwóch osób bez problemów. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym przykładowym tanim lotem.

Tani lot Warszawa Chopin – Bourgas to koszt tylko 219 PLN za lot jednej osoby dorosłej. Nie jest to taka duzą kwota, także warto jest zastanowić się nad tym i przemyśleć jaki ten lot może mieć korzyści. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:wawboj
Tani lot Warszawa – Bourgas to koszt 324 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 369 złotych. Lot trwa od 11:05 do 14:10. Dostępna jest opcja Basic w cenie 324/369 złotych oraz opcja PLUS za 608,20 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 25 czerwca, planowany powrót 28 czerwca.

Tani powrót Bourgas -> Warszawa to koszt 114 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 159 złotych. Lot trwa od 09:35 do 10:35. Dostępna jest opcja Basic w cenie 114/159złotych oraz opcja PLUS za 398,20 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 28 czerwca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ