Masz okazje w bardzo prosty sposób oraz w bardzo niskiej cenie na lot za 78 PLN w obie strony. Wydaje mi się, że dzięki temu będziesz mógł spełnić swoje marzenia i wyjechać gdzieś za granice. Birmingham to bardzo ładne miejsce i na pewno będziesz mógł odnaleźć tam dla siebie miejsce. Zastanów się czy masz w tym terminie wolny czas i działaj. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym tanim lotem.

Tani lot Warszawa – Birmingham to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Jeżeli jest to dobry moment dla Ciebie to wyjeżdżaj i szybko rezerwuj dla siebie lot. Nie jestem pewien czy za kilka godzin on jeszcze w ogóle będzie dostępny. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
birm

Tani lot Warszawa – Birmingham to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 05:50 do 07:25. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 243,60 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 27 września, planowany powrót 29 września.

Tani powrót Birmingham – Warszawa to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 08:00 do 11:30. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 243,60 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 29 września.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ