Szukaliśmy dla Was jakieś innej propozycji i znaleźliśmy. Jeszcze nie było u nas taniego lotu do Belgradu. Jeżeli jesteś zainteresowany to w tym artykule ukażemy Ci proponowane terminu i w ten sposób będziesz mógł łatwo zarezerwować lot dla siebie. Bardzo szybko czasami znikają oferty, także musisz pamiętać o tym aby rezerwować szybko swoje bilety. Zapraszam do zapoznania się z naszym artykułem już dzisiaj.

Tani log Warszawa – Belgrad to koszt tylko i wyłącznie 399 złotych w obie strony. Nie zapłacisz nawet złotówki więcej!

lut1
Tani lot Warszawa- Belgrad to koszt 199.5 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa 1 godzinę i 35 minut. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku wylot jest 5 luty, planowany powrót 12 luty.
Tani powrót Belgrad -> Warszawa to koszt 199.5 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa 1 godzinę i 35 minut. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku powrót jest 12 luty.

Jak widzimy nasz lot jest bardzo tani, a dodatkowo masz do wyboru bardzo dużo terminów. Tak na prawdę kiedy będziesz tylko chciał to będziesz mógł wylecieć. Teraz wszystko zależy od Ciebie, jeżeli pasuje Ci teraz i masz ochotę na wycieczkę to jak najbardziej należy z tego skorzystać.

Link do oferty:

https://www.flipo.pl/pl/calendars/list/1581

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ