Mamy wspaniała promocje dla wszystkich za 329 złotych na loty Warszawa – Belgrad – Warszawa za 329 PLN. Ten tani lot dostępny jest tak na prawdę w każdym miesiącu od stycznia 2016 roku, także polecam serdecznie zastanowić się nad terminem, gdyż duża grupa osób tylko czeka na takie oferty i próbuje już rezerwować dla siebie bilety. Wydaje mi się, że jest to piękne miejsce i można w nim śmiało odpocząć. 

Tani lot Warszawa – Belgrad – Warszawa to koszt 329 PLN i tak na prawdę nie będziesz miał kłopotu z wybraniem dla siebie odpowiednich ram czasowych, gdyż wiele jest wolnych terminów jak na dzisiejszy dzień. Poniżej przedstawię zaplanowany przez nas ciekawy lot.

belgrad

Jak widzimy przykładowy lot odbywa się dnia 5 stycznia 2016 roku, a planowaną podróż kończymy 12 stycznia. Jak widzimy dostępnych jest o wiele więcej terminów i tak na prawdę będziesz mógł bez problemu wybrać dla siebie odpowiedni termin. Jeżeli masz już jakieś doświadczenie to zapewne wiesz, że im później to tym więcej tanich lotów jest już rezerwowanych i niestety nie będziesz mógł już kupić tak taniego biletu w dwie strony jak teraz. Musisz o tym pamiętać i spokojnie ustalić sobie termin wyjazdu. Zakupić bilety i cieszyć się już rezerwacją. Później w takiej cenie można bez problemu sprzedać bilety bądź podarować komuś w prezencie jak nie może się jechać.

Link do oferty:

https://www.flipo.pl/pl/calendars/list/2072?a_aid=fly4free

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ