Teraz już każdy może bez problemu wypocząć i dodatkowo zaoszczędzić pieniążki. Dzisiaj mamy dla Państwa ofertę, która powinna być dla każdego atrakcyjna. Warszawa – Beirut już za 600 złotych! Dodatkowo macie możliwość spędzenia aż 7 dni w tych kraju, jest to piękna stolica Libanu. Wystarczy tam pojechać raz, a można się zakochać w tym miejscu. Teraz macie taką okazję także nie zmarnujcie tego!

Prezentujemy tani lot Warszawa – Beirut już za 600 złotych po opłaceniu wszystkich potrzebnych opłat + podatkach, także jest to cena na czysto. Przykładowy przez nas lot został rozpoczęty 30 marca, a kończy się 5 kwietnia. Nie jest to za długi okres aby zwiedzić wszystko, jednakże można bez problemu przedłużyć pobyt do 7, 12, 14, 17 kwietnia.

datawyl

Tani lot Warszawa – Beirut to koszt 600,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 22:30 do 03:00. Niestety nie ma tutaj dostępnej opcji PLUS. W przykładowym załączniku wylot jest 30 marca, planowany powrót 5 kwietnia.

dataprzyl

Tani powrót Beirut -> Warszawa to koszt 39,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 4:00 do 06:35. Niestety nie ma tutaj dostępnej opcji PLUS. W przykładowym załączniku powrót jest 5 kwietnia.

Opcja jest bardzo atrakcyjna i warto jest skorzystać i zarezerwować bilet. Później nie będziesz miał problemów z jego odsprzedażą, ponieważ jest to bardzo atrakcyjna kwota i na pewno ktoś będzie zainteresowanymi ciekawymi wakacjami.

Linki potrzebne do zrealizowania zamówienia:

http://www2.esky.pl/okazje/3400/WAW-BEY-LO

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ