Tanie bilety lotnicze na Zakynthos
Grecja, Zakynthos

Piękne miasto we Włoszech będzie dla Ciebie już dostępne i dzięki temu będziesz mógł w prosty i szybki sposób ekspresowo znaleźć dla siebie bardzo tanie i piękne wakacje. Jeżeli lubisz podróżować do takich miejsc to jest to dla Ciebie idealne miejsce, dzięki, któremu odpoczniesz od nieprzyjemnych obowiązków oraz nabierzesz sił do życia. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym przykładowym tanim lotem już teraz. 

Tani lot Warszawa Chopin – Bari to koszt tylko i wyłącznie 153 PLN za lot w obie strony. Zastanów się czy to nie będzie dla Ciebie bardzo dobra okazja taniego lotu i możliwości zdobycia doświadczenia w tanim podróżowaniu? Zastanów się nad tym i zacznij podróżować już dzisiaj. Przykładowy tani lot przedstawiam poniżej:bari1

Tani lot Warszawa – Bari to koszt 114 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 159 złotych. Lot trwa od 14:25 do 16:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 114/159 złotych oraz opcja PLUS za 310,20 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 1 czerwca, planowany powrót 8 czerwca.

Tani powrót Bari -> Warszawa to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 17:10 do 19:20. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 261 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 8 czerwca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ