Bardzo ciekawa oferta na wyjazd do Bari. Jeżeli szukałeś tego lotu to jest to własnie oferta dla Ciebie. Nie musisz teraz marnować czasu na szukanie innych ofert. Bari to ciekawe miejsce w którym będziesz mógł odpocząć oraz nabrać dodatkowych sił do życia. Zastanów się czy nie przydałoby Ci się kilka dni relaksu oraz czasu na zebranie myśli co zrobić dalej i jak działać. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą i działania dalej.

Tani lot Warszawa Chopin – Bari to koszt tylko i wyłącznie 113 PLN. Dzięki temu będziesz  mógł bez problemu wyjechać sobie w piękne miejsce w bardzo korzystnej cenie. Zastanów się nad swoim życiem i podejmij właściwą decyzję, aby nie marnować czasu na inne niekorzystne oferty dla Ciebie. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:Bari

Tani lot Warszawa – Bari to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 13:10 do 15:25. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 267,90 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 23 listopada, planowany powrót 30 listopada.

Tani powrót Bari -> Warszawa to koszt 74,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 119 złotych. Lot trwa od 15:55 do 18:05. Dostępna jest opcja Basic w cenie 74/119 złotych oraz opcja PLUS za 302,90 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 30 listopada.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ