Od kilku dni poszukiwaliśmy dla Państwa tani lot do Aten i się udało. Już dzisiaj masz okazje w prosty i szybki sposób polecieć do Aten za 168,6 PLN. Nie jest to taka duża kwota, ani mała, jednakże warto jest skorzystać z takich promocji, które oferuje nam przewoźnik bardzo popularny w Polsce. Zastanów się nad swoim życiem i zwróć uwagę, że dzięki podróżą będziesz mógł poprawić swoje zdrowie i komfort psychiczny. Zapraszam do zapoznania się z naszym przykładowym tanim lotem.

Tani lot Warszawa – Ateny to koszt tylko i wyłącznie 168.6 PLN i jest to koszt za lot w obie strony. Warto jest skorzystać z tej promocji, ponieważ nie często takie okazje będą Ci się pojawiać. Jeżeli tylko odpowiada Ci teraz i jesteś zainteresowany lotem to nie warto jest rezygnować z takiego pomysłu. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:waraten

Tani lot Warszawa – Ateny to koszt 84,30 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 19:10› 22:50. Opcja plus jest dostępna w cenie 319 złotych. W przykładowym załączniku wylot jest 7 kwietnia, planowany powrót 7 kwietnia.
Tani powrót Ateny  -> Warszawa to koszt 84,30 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 17:05 › 18:45. Opcja plus jest dostępna w cenie 319 złotych. W przykładowym załączniku powrót jest 9 kwietnia.

Link do oferty: Ryanair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ