AMSTERDAM-Netherlands-1_0

Wiele naszych użytkowników szuka ciekawej oferty wylotu właśnie do Amsterdamu i wydaje mi się, że właśnie Szalone Środy Lot-u mogą wam w tym pomóc. Dzisiaj zaprezentujemy ofertę, która będzie dla wielu z was atrakcją, ponieważ w bardzo niskiej cenie szybko będziesz mógł znaleźć się już w Amsterdami bez zbędnego tułania się autokarami itp. Jeżeli liczysz na szybką podróż to zapraszam do skorzystania z Szablonów Śród Lot-u.

WARSZAWA – AMSTERDAM już za 299 złotych w obie strony. To nasza oferta na dzisiaj. Poniżej przedstawimy informację na temat tego lotu, kiedy i gdzie odbędzie się ten lot.

amster

Przykładowo mamy wylot 21 listopada 2015 roku a przylot 23 listopada 2015 roku. Tak na prawdę termin lotu możemy określać dowolnie i nie musimy przy tym jakoś specjalnie się przejmować odnośnie wolnych terminów, gdyż jest ich bardzo dużo.

Tani lot Warszawa – Amsterdam odbywa się bez przesiadki. Wylot jest od 16:50 do 19:00 i trwa tylko i wyłącznie 2h 10 minut.

Tani lot Amsterdam – Warszawa odbywa się bez przesiadki. Wylot jest od 10:20 do 12:15 i trwa tylko i wyłącznie 1h 55 minut.

Za wszystko zapłacimy tylko 299 złotych w obie strony oczywiście. Jest to bardzo dobra cena, jeżeli chce ktoś redukować koszty i zwiększać przy tym przychód.

Link do oferty:

http://www2.esky.pl/okazje/3269/WAW-AMS-LO

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ