Kolejny artykuł z cyklu pakietu lotu w dwie strony za 78 złotych. Wydaje mi się, że to jest dobre rozwiązanie aby zaoszczędzić bardzo dużo pieniążków i systematycznie oszczędzać bądź wydać to na coś innego co może pomóc nam zrozumieć kulturę drugiego państwa itp. Gdańsk – Glasgow za 78 złotych to dla niejednego z Was okazja z której warto jest skorzystać i na pewno będziesz mógł to wykorzystać aby odpocząć i wzmocnić swoje siły życiowe.

Tani lot Gdańsk – Glasgow to koszt 78 złotych. Jeżeli chcesz tam się udać to najwyższy czas podjąć decyzje, bo jeżeli tego nie zrobisz to będziesz musiał o wiele więcej dopłacić,a tak na prawdę oszczędność w tych czasach jest podstawową sprawą.

glas

Tani lot Gdańsk – Glasgow to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 19:35 do 21:10. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 287.50 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 28 listopada, planowany powrót 1 grudnia.

Tani powrót Glasgow -> Gdańsk to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 21:40 do 00:55. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 287.50 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 1 grudnia.

Link do oferty:

Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ