Kraków

Często tanie loty z Lublina się nie zdarzają, dlatego warto jest systematycznie sprawdzać takie oferty, być może ktoś szuka z tego miejsca lotów i mu się to przyda. Jeżeli jesteś zainteresowany tym bardzo tanim lotem to musisz błyskawicznie zarezerwować lot, bo jak widać pierwszy lot i drugi jest w jednakowej cenie bez jak i z Wizz Discound Club. Zapraszam do zapoznania się z tą bardzo dużą promocja!

Tani lot Lublin – Sztokholm Skavsta to koszt tylko i wyłącznie 39 PLN za lot w jedną stronę. Nie ma żadnej różnicy czy masz kartę WDC czy nie masz jej. Możesz zarezerwować bilet w tej samej cenie. Zastanów się nad tym bo to bardzo dobra opcja. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
sztok

Tani lot Lublin – Sztokholm Skavsta to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 12:50 do 14:35. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/39 złotych oraz opcja PLUS za 307,80 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 5 czerwca, planowany powrót 5 czerwca.

Tani powrót Sztokholm Skavsta -> Lublin to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 21:15 do 22:55. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/39 złotych oraz opcja PLUS za 307,80 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 5 czerwca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ