Cześć! W naszym dzisiejszym artykule zaprezentujemy Ci ciekawą opcje podróżowania co pozwoli Ci w szybki oraz ciekawy sposób spędzić troszkę czasu w niskiej cenie. Opcja wylotu na wyspę Kos pozwoli Ci zapomnieć o swoich problemach i cieszyć się pobytem na niej. Na spokojnie będziesz mógł odpocząć oraz systematycznie zgłębiać swoją wiedzę odnośnie kultury innych ludzi. Wszystko jest dla Ciebie dostępne aktualne, jednakże za kilka dni może już nie być dostępnej tej oferty, także polecam się śpieszyć.

Tani lot Kraków – Kos – Kraków to koszt tylko i wyłącznie 248 złotych w OBIE STRONY. Jest to bardzo duża promocja i tak na prawdę warto jest systematycznie działać w taki sposób. Zastanów się co chcesz zrobić ze swoim życiem i gdzie chcesz odpoczywać. Jeżeli będziesz miał odpowiedź na ten temat to działaj. Poniżej przedstawiam przykładowy termin lotu:

kos

Tani lot Kraków – Kos koszt 99,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 08:05 › 11:45. Opcja plus jest w cenie 429 złotych. W przykładowym załączniku wylot jest 27 marca, planowany powrót 3 kwietnia.
Tani powrót Kos -> Kraków to koszt 149,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 12:10 › 13:45. Opcja plus jest w cenie 429 złotych. W przykładowym załączniku powrót jest 3 kwietnia.

Oferta bardzo ciekawa, więc, jeżeli masz czas to warto skorzystać.

Link do oferty:

ryanair.com5

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ