Dzisiaj mamy również dla Państwa propozycje wylotu w średnio-niskiej cenie do Wilna. Będziemy jeszcze publikować tutaj niższe ceny, jednakże warto pamiętać o tym, że nie będzie dostępnych aż tylko miejsc jak to jest teraz. Promocyjna cena obowiązuje cały czas i dopiero jak ktoś zarezerwuje sobie lot to automatycznie system wykreśli określone daty z promocyjnej ceny. Zapraszam do zapoznania się z tym artykułem.

Tani lot Warszawa – Wilno to kwota 349 złotych w obie strony, także wychodzi nam tylko i wyłącznie 174.5 złotych za lot w jedną stronę. Nie jest o cena normalna, jednakże również nie jest aż tak droga. Mamy tutaj jak na razie bardzo korzystną opcje do wyboru terminów lotów – osobiście na dzień dzisiejszy mogę wybrać każdą datę ze stycznia. Tylko nie wiadomo ile jeszcze to będzie dostępne. Poniżej przedstawię przykładowe propozycje:

wilno

Tani lot Warszawa – Wilno to koszt 174,50 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 11:1013:15 . Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku wylot jest 7 stycznia, planowany powrót 14 stycznia.
Tani powrót Wilno  -> Warszawa to koszt 174,50 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 19:0519:10. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku powrót jest 14 stycznia.

Link do oferty w której możecie samodzielnie wybierać dla siebie terminy podróży oraz ją zamówić:

http://www2.esky.pl/okazje/5654/WAW-VNO-LO

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ