Kolejna świetna oferta z Katowic dla osób, które chcą podróżować do dalekich miejsc i cieszyć się odpoczynkiem. Wydaje mi się, że dzięki temu będziesz mógł w bardzo niskiej cenie podróżować i cieszyć się życiem. Ogólnie Tel-Aviv to miejsce, które odwiedza bardzo wiele osób i cieszy się z obecności w nim. Posiada bardzo zróżnicowaną kulturę i ludzie są tam zazwyczaj otwarci i chętni na nowe znajomości. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem.

Tani lot Katowice – Tel-Aviv to okazja i warto jest szybko zamówić dla siebie bilety, ponieważ później może już ich nie być. Koszt to tylko i wyłącznie 148 złotych w obie strony. Poniżej przedstawiam przykładowy lot:telavvv

Tani lot Katowice – Tel-Aviv to koszt 74,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 119 złotych. Lot trwa od 11:20 do 13:20. Dostępna jest opcja Basic w cenie 74/119 złotych oraz opcja PLUS za 310,60 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 11 grudnia, planowany powrót 14 grudnia.

Tani powrót Tel-Aviv -> Katowice to koszt 74,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 119 złotych. Lot trwa od 21:10 do 23:55. Dostępna jest opcja Basic w cenie 74/119złotych oraz opcja PLUS za 310,60 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 14 grudnia.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ