Ogólnie ostatnio bardzo często ludzie szukają lotów do Trondheim, dlatego systematycznie staramy się dobierać takie loty dla Was. Opcja Gdańsk – Trondheim jest bardzo popularna, także czasami nie można znaleźć dla Was konkretnej opcji. Dzisiaj nam się udało, także warto jest zakupić bilet w taniej cenie, jeżeli będziesz miał na to jeszcze możliwość, gdyż ta oferta będzie mogła jeszcze zniknąć. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym tanim lotem.

Tani lot Gdańsk – Trondheim to koszt tylko i wyłącznie 78 złotych w obie strony. Zastanów się nad konkretnym terminem i działaj, ponieważ w ten sposób będziesz mógł bardzo dużo zyskać i poczuć się o wiele lepiej niż zwykle. Taki lot to może być dla ciebie coś innego, co będzie mogło odmienić twoje myślenie. Poniżej przedstawiam tani lot Gdańsk – Trondheim:troded

Tani lot Gdańsk – Trondheim to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 11:20 do 13:20. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/39 złotych oraz opcja PLUS za 325,30 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 13 lutego, planowany powrót 16 lutego.

Tani powrót Trondheim -> Gdańsk to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 12:45 do 14:35. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/39 złotych oraz opcja PLUS za 325,30 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 16 lutego.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ