Tanio z Warszawy do Wrocławia bo tylko 38 złotych w obie strony – tak zaczyna się optymistycznie nasz nowy dzisiejszy temat. Ta okazja jest dostępna dla każdego i nie warto się długo zastanawiać, gdyż tak na prawdę każdy właśnie w tej chwili może zacząć rezerwować bilet i już nie będziesz miał dostępnych miejsc. Zastanów się co chcesz zwiedzić oraz na ile dni chcesz się tam udać. Zapraszamy do naszego artykułu w którym przedstawimy co i jak.

Tani lot z Warszawy do Wrocławia to koszt tylko i wyłącznie 38 złotych. Poniżej przedstawiam nas przykładowy plan wycieczki.

maslo3
Tani lot Warszawa – Wrocław to koszt 19,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 08:15 do 09:10. Dostępna jest opcja Basic w cenie 19 złotych, nie ma tutaj w korzystnych cenach opcji PLUS. W przykładowym załączniku wylot jest 19 października, planowany powrót 20 października.

Tani powrót Wrocław -> Warszawa to koszt 19,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 16:25 do 17:20. Dostępna jest opcja Basic w cenie 19 złotych, nie ma tutaj w korzystnych cenach opcji PLUS. W przykładowym załączniku powrót jest 20 października.

Jeżeli jesteś już zdecydowany aby pojechać do Wrocławia ma wycieczkę to najlepiej będzie jak wcześniej ustalisz sobie plan podróży, gdyż w jeden dzień tak na prawdę dużo nie można zwiedzić bez planu.

Link do oferty:

http://www2.esky.pl/okazje/413/WMI-WRO_OLD

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ