Kilka miesięcy można szukać takiej promocji i nie ma się nawet 100% skuteczności. Nie zawsze można znaleźć tak dobrą okazje w dość dobrych momentach. Zawsze jeżeli będziemy chcieć znaleźć wspólnie czas to będzie to dla nas dostępne. Musimy tylko tego na prawdę chcieć. Tanie loty z Poznania do Paryża Beauvais to koszt 78 złotych w obie strony! Zapraszam do dalszej części naszego artykułu.

Cena jest bardzo dobra i mam nadzieje, że jeszcze będzie to oferta dostępna dla Was. Szybko pojawiają się takie oferty i znikają niestety. Poniżej prezentuje przykładową realizacje podróży:

2

Tani lot Katowice – Paryż Beauvais to koszt 59,00 złotych bez członkostwa WIZZ Discount Club, z członkostwem cena to 39 złotych. Lot trwa od 14:00 do 16:00. Dostępna jest opcja Basic w cenie 79 złotych oraz opcja PLUS za 256.00 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 6 grudnia, planowany powrót 9 grudnia.

POWRÓT

Tani powrót Paryż Beauvais  -> Katowice to koszt 59,00 złotych bez członkostwa WIZZ Discount Club, z członkostwem 39 złotych. Lot trwa od 16:30 do 18:25. Dostępna jest opcja Basic w cenie 59 złotych oraz opcja PLUS za 256.00 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 9 grudnia.

 

Link do oferty:

https://wizzair.com/pl-PL/Select

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ