Dortmund
Dortmund

Marzyłem o tym, aby wyjechać do Dortmundu? Jest to bardzo piękne miejsce i wiele osób szuka właśnie tam tanich opcji wylotu. Masz okazje skorzystać z naszej propozycji i dzięki temu prosto oraz skutecznie zgadnąć dla siebie idealny bilet. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym tanim lotem, gdyż tak na prawdę warto jest czasami zaryzykować, aby mieć lot pięciokrotnie tańszy.

Tani lot Katowice – Dortmund to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN. Nie jest to duża kwota, dlatego wiele osób systematycznie kupuje takie tanie bilety, po to aby jakoś od czasu do czasu zmieniać swoje życie. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:

dortmund

Tani lot Katowice – Rzym to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 06:10 do 07:55. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 325,30 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 22 czerwca, planowany powrót 22 czerwca.

Tani powrót Rzym -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 17:45 do 19:15. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 325,30 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 22 czerwca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ