Chciałeś kiedyś wyjechać do Finlandii? Twoje marzenie może się teraz spełnić, jeżeli w prosty sposób będziesz chciał zarezerwować dla siebie lot. Zastanów się nad tym i skorzystaj z naszej opcji taniego wylotu. Jeżeli tani lot jest dla Ciebie podstawą i dzięki temu będziesz mógł bez problemu zaoszczędzić gotówkę z nami. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszą tanią propozycją biletową dla Państwa.

Tani lot Gdańsk – Turku to koszt tylko i wyłącznie 118 PLN w obie strony. Zastanów się nad tą propozycję, ponieważ jest ona bardzo dobra i jeżeli będziesz chciał ten bilet to musisz szybko go zarezerwować. Wiele ludzi poluje na okazje i trzeba się czasami śpieszyć jak jest dobra oferta. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:2

Tani lot Gdańsk – Turku to koszt 59 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 06:10 › 08:40. W przykładowym załączniku wylot jest 7 czerwca, planowany powrót 15 czerwca.
Tani powrót Turku -> Gdańsk to koszt 59 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 09:10 › 09:35. W przykładowym załączniku powrót jest 15 czerwca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ