Świetna cena lotów od Wizz Air do stolicy Norwegii. Bilety na trasie Wrocław – Oslo – Wrocław możecie kupić za 78 zł. Podróż możliwa jest w listopadzie i grudniu.

oslo

Tytułowa cena dotyczy wszystkich podróżnych. Nie trzeba być członkiem żadnego klubu. Tanie bilety zarezerwujecie na stronie wizzair.com

Bezpłatnie na pokład możecie wnieśc bagaż podręczny bez limitu wagi o wymiarach nieprzekraczających 42x32x25 cm.

Jak dojechać z lotniska Oslo Torp do centrum?

  • autobusem – Torp-Expressen:  specjalna linia autobusowa łącząca lotnisko Torp z centrum Oslo. Czas przejazdu to 1 godzina i 50 minut. Autobus odjeżdża z lotniska 30 minut po przylocie samolotów Wizz Air lub Ryan air (w razie opóźnienia przylotu autobus czaka na pasażerów).  Torp – Expressen jedzie przez Drammen, Asker, Lysaker, Sjølyst i dojeżdża do Oslo Busterminal. Koszt przejazdu w jedną stronę 90 PLN (dzieci 45 PLN),w obie strony 150 PLN. Bilety można kupić u kierowcy lub na lotnisku. (źródło loter.pl)
  • pociągiem – Pociąg z lotniska Torp do Oslo kursuje ze stacji Sandefjord Airport Torp, która położona jest 4 minuty jazdy busem z terminalu. Cena busa wliczona jest w cenę biletu kolejowego. Przejazd trwa ok. 1h 45 min. Pociągi kursują co około godzinę. Bilet w jedną stronę kosztuje około 100 PLN. Bilety można kupić na stronie norweskich kolei: www.nsb.no. (źródło loter.pl)

Dostępne terminy na trasie Wrocław – Oslo Torp – Wrocław za 78 zł:

  • Wylot:       39 zł | 19, 26 listopad; 3,10 grudzień
  • Powrót:    39 zł | 19, 23, 26, 30 listopad; 7 grudzień

Przykładowa rezerwacja:

image

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ