Zapraszamy do skorzystania z naszej dzisiejszej ostatniej oferty, dzięki, której będą mogli Państwo szybko oraz skutecznie bez żadnych zbędnych problemów wylecieć do Molde. Dzisiejszy lot proponujemy dla Państwa z Gdańska w bardzo okazjonalnej cenie. Jeżeli będziesz zainteresowany to zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym przykładowym lotem.

Tani lot Gdańsk – Molde to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Jest to bardzo dużą promocja i warto byłoby by z niej skorzystać, jeżeli jesteś zainteresowany to działaj, ponieważ nie warto przegapiać takie dobre oferty. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:

molde

Tani lot Katowice – Rzym to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 14:45 do 16:45. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/39 złotych oraz opcja PLUS za 313,40 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 1 czerwca, planowany powrót 5 czerwca.

Tani powrót Rzym -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 17:15 do 19:10. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/39 złotych oraz opcja PLUS za 343,50 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 5 czerwca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ