Dobra cena lotów od Ryanaria z Wrocławia do Barcelony. Za bilety w obie strony zpałacicie 192 zł. Podróż w tej cenie możliwa jest w grudniu. Z lotniska możecie się bardzo szybko dostać do kurotrów na wybrzezu Costa Brava 🙂

Barcelona

Tytułowa cena dotyczy wszystkich podróżnych. Nie trzeba być członkiem żadnego klubu. Rezerwacji dokonacie na stronie ryanair.com Podane poniżej ceny przelotów obowiązują przy płatnościach kartą debetową. W przypadku płatności kartą kredytową do ceny naliczone zostanie jeszcze 2% prowizji.

Lecicie z dwoma bagażami podręcznymi – pierwszy bagaż do 10kg o max wymiarach 55x40x20cm oraz drugi o max wymiarach 35x20x20cm.

Jak dojechać z lotniska Barcelona Girona do centrum?

  • pociągiem – najbliższa lotnisku stacja znajduje się w Gironie, pociągi odjeżdżają stąd do stacji Barcelona Sants Estacion co 30 minut. Na stację można dostać się autobusem kursującym pomiędzy centrum a lotniskiem w około 25 minut, kursy dostępne są co 60 minut.
  • autobusem – jest dostępnych 6 połączeń autobusowych. Linia do Barcelony dojeżdża do centrum w 1h10 min., odjazdy autobusowe są skorelowane z przylotami samolotów, ceny zaczynają się od 12 EUR w jedną stronę.

Dostępne terminy na trasie Wrocław – Barcelona Girona – Barcelona 192zł

Wylot:        96 zł | 3, 7, 10, 14, 17 grudzień

Powrót:     96 zł | 3, 7, 10, 14, 31 grudzień

Przykładowa rezerwacja:

image

 

 

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ