F

Ciekawa oferta wylotu do Paryża w bardzo niskiej cenie. Już za 78 PLN będziesz mógł liczyć na bilet w obie strony z Warszawy do Paryża i Warszawy. Jest to najmniejsza cena na jaką możemy liczyć bez innych dodatkowych obniżek. Jeżeli planowałeś wyjechać za granicę to świetnie się składa, ponieważ w ten sposób możesz bardzo dużo zaoszczędzić. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym tanim lotem.

Tani lot Warszawa Chopin – Paryż Beauvias to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN w obie strony. Zastanów się nad tym lotem i zarezerwuj, jeżeli wiesz, że będziesz miał wtedy czas. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot Warszawa – Paryż.
paryz

Tani lot Warszawa – Paryż Beauvais to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 05:50 do 08:20. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 280,50 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 24 czerwca, planowany powrót 27 czerwca.

Tani powrót Paryż Beauvais -> Warszawa to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 09:00 do 11:15. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 280,50 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 27 czerwca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ