Londyn
Londyn

Rewelacyjna cena z Katowic – Pyrzowic do Londynu Luton. Wylot w sobotę 14.05 powrót w niedziele 15 maja bez potrzeby brania urlopu. Idealna opcja na majową dwudniówkę zakupową, zwłaszcza dla pań 😉  Wiadomo, że zwłaszcza ubrania w Londynie są w fajnej cenie, często na promocjach  tańsze niż w Polsce a przede wszystkim jakość jest lepsza. Gdy panie na zakupach to panowie na stadionie Arsenalu lub Chelsea 😉  Najtańsze noclegi w Londynie możecie poszukać tutaj lub tutaj.

Tanie jednodniówki do Londynu
Londyn, Tower Bridge

Można trochę zmieniać daty i godziny bo Wizzair lata 3 razy dziennie na trasie Katowice Londyn. Cena dostępna z kartą WDC choć i bez karty ceny są fajne. Polecamy i zapraszamy na majówkę – dwudniówke z Katowic. Decyzję trzeba podjąć szybko bo bilety zejdą zapewne na pniu.  Na naszych stronach regularnie pokazujemy propozycje majówek, jednodniówek, dwudniówek ze wszystkich lotnisk w Polsce oraz z lotnisk, do których jest bardzo łatwo i tanio dojechać z naszego kraju. Zapraszamy do regularnego odwiedzania

Londyn
Londyn

 

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

1 KOMENTARZ

  1. Kurcze akurat ten weekend mam zajety ale prosze o wiecej propozycji na weekend. Podobno najwiecej wyprzedazy w Londku jest we wrzesniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ