Bruksel image

Proponujemy Wam listopadowo-grudniowy tani wypad do stolicy Belgii z Warszawy. Podróż na jarmarki świąteczne w Brukseli usatysfakcjonuje przede wszystkim łasuchów 😉 Przeloty w obie strony to koszt 78 zł. Jest to możliwa najniższa cena od Wizz Air.

Pamiętajcie, że w tytułowej cenie lecą posiadacze karty w klubie WiZZ Discount Club. Cena regularna jest o kilkanaście złotych droższa. Tanie bilety zarezerwujecie na stronie Wizz Air. Lecicie z bagażem podręcznym o wymiarach 42 x 32 x 25 cm.  Bagaż ten musi się mieścić pod siedzeniem przed pasażerem.

Z lotniska do centrum dojedziecie już za ok. 5 euro. Bilety możecie kupicie na stronie Flibco.com

Zestawienie dostępnych dat i cen:

Warszawa Chopin – Bruksela Charleroi – Warszawa Chopin

Wylot:       39 zł | 27, 29 listopad; 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 15 grudzień

Powrót:    39 zł | 1, 2, 3, 4, 8, 9, 10, 16 grudzień

W Belgijskiej stolicy można w grudniu skosztować specjałów świątecznych z całej Europy. Od dań takich jak ślimaki czy ostrygi, po pierniki i angielski pudding świąteczny. Popija się to wszystko tradycyjnym skandynawskim grzanym winem – glögg lub jego niemiecką odmianą – glühwein. Można także liczyć na morze belgijskiej czekolady pod każdą postacią. Jarmark zajmuje całą powierzchnię starego miasta wraz z Grand Place, na którym znajdują się m.in. gotycki ratusz i dawny pałac królewski. Co pół godziny na fasadzie ratusza wyświetlane są świąteczne motywy, którym towarzyszą efekty świetlne i muzyka. Wokół rozstawionych jest w ponad 200 drewnianych kramów. Jeśli po przejedzeniu potrzeba będzie trochę ruchu można pokręcić się w koło na długim na 100 metrów lodowisku znajdującym się na końcu jarmarku.

Przykładowa rezerwacja:

im

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ