Bombaj
Bombaj

Całkiem fajna cena biletów z Warszawy do Bombaju od Turkish Airlines. Bardzo dobre linie, super kierunek, krótki czas przelotu z jedna przesiadką w Stambule. Indie to jeden z najtańszych krajów na świecie, kraj kontrastów kulturowych, społecznych i religijnych. Naprawde warto zobaczyć, zwłaszcza za taką cenę.

Bombaj
Bombaj

 

Tanie bilety lotnicze zarezerwujecie m.in. poprzez kalendarz terminów Flipo.pl  Minimalny pobyt w Bombaju to 5 dni.

Macie dużo możliwości wylotu (od lutego do czerwca)  i powrotu (od marca do czerwca). Lecicie z jedną, wygodną przesiadką w Stambule. W cenie macie bagaż podręczny oraz rejestrowany do 25 kg.

Przykładowy tani wypad:

Bez tytułu

 

Kiedy jechać do Indii??

Indie są ogromnym krajem ze zróżnicowanym klimatem oraz różnorodnym ukształtowaniem terenu. Znajedziecie tu regiony z całoroczną pokrywą śnieżną jak i z tropikalnym klimatem. Duża część kraju podlega wpływom wilgotnego i deszczowego, azjatyckiego monsunu. Jego działanie odczuwa się najbardziej od czerwca do października. Wtedy właśnie w większej części Indii jest pora deszczowa. Również w górksich częściach mogą pojawić się gwałtowne opady.

Najsuchszy i najzimniejszy klimat panuje od grudnia do lutego. W tym okresie wieją lekkie bryzy z północy, a niebo zwykle jest bezchmurne. Z kolei w miesiącach marzec-maj jest tu gorąco i bardzo sucho.

W południowej części Indii od maja do czerwca jest zwykle deszczowo. Natomiast w północnej częsci kraju opady te występują ok. 6 tygodni później.

Najlepszy okrez na wypoczynek w Indiach to okres od października do połowy marca, a w szczególności w miesiącach listopad i grudzień. W tym czasie praktycznie na całej długości geograficznej Indii panuje ładna pogoda, dzięki czemu z radością można zwiedzić cały kraj.

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ