Masz szanse wyjechać do Barcelony już od 78 złotych w tanich liniach Lotniczych WizzAir. Warto jest korzystać z takich promocji i systematycznie zwiększać swoją wiedzę na temat innych krajów, ponieważ kiedy człowiek nie podróżuje to nie rozwija się i bardzo trudno jest mu dojść do konkretnych efektów podczas swojego życia prywatnego czy służbowego. Zastanów się nad tym i jeżeli będziesz miał siły to zainteresuj się swoją tanią wycieczką do Barcelony. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem.

Tani lot Poznań – Barcelona – Poznań to koszt 78 złotych w obie strony. Bardzo korzystne prawda? Warto jest korzystać z tanich linii lotniczych, aby zaoszczędzić maksymalnie jak się tylko da. Wydaje mi się, że w ten sposób będziesz mógł to wydać na inne konkretniejsze cele. Poniżej przedstawiam przykładowy lot:

barca
Tani lot Barcelona – Poznań to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 07:00do 09:45. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 284.00 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 21 lutego, planowany powrót 28 lutego.

Tani powrót Poznań -> Barcelona to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 10:20 do 13:15. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 284.00 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 28 lutego.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ