Okazja wyjazdu na Filipiny jest już dostępna, teraz nie będziesz musiał wcale płacisz bardzo dużo za swoją podróż do pięknego miejsca. Już za 2028 złotych będziesz mógł polecieć w obie strony i przestać martwić się o swoje wakacje. Jeżeli jesteś zainteresowany tą opcją to musisz szybko podjąć decyzje i rezerwować bilety. Zapraszam do przeczytania całego artykułu. 

Tani lot Warszawa – Manila to koszt 476 Euro. W ten sposób możesz bardzo tanio dostać się na Filipiny i cieszyć się urlopem. To nie jest duży koszt i jeżeli interesowałeś się lotami to będziesz wiedział, że możesz zapłacić nawet 2x tyle za lot. Poniżej przedstawiamy przykładową propozycje dla Państwa:

manila

Tani lot Warszawa – Manila to koszt 238 Euro bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 06:05 › 10:55. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku wylot jest 28 kwietnia, planowany powrót 9 maja.
Tani powrót Manila -> Berlin to koszt 238 Euro bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 17:35 › 11:50. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku powrót jest 9 maja.

Jak widzimy jest to okazja i jeżeli jesteś zainteresowany tym lotem to nie wahaj się, ponieważ w ten sposób będziesz mógł zaoszczędzić bardzo dużo. Dodatkowo spróbujesz tanich lotów, jeżeli z tego nie korzystałeś jeszcze.

Link do oferty: 28

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ