Miałeś kiedyś ochotę wyjechać gdzieś daleko i nie myśleć o swoim dotychczasowym życiu? Wydaje Ci się, że to zmieniłoby troszkę twoje życie, a w każdym razie pozwoliło by Ci dobrze żyć? Na pewno jest tutaj część racji po twojej strony i dzięki temu na pewno będziesz mógł odpocząć i o wiele lepiej egzystować w przyszłości. Wtedy można o wiele kreatywniej myśleć, jeżeli człowiek będzie miał na to siły i chęci. Zapraszam do przeczytania całego naszego dzisiejszego artykułu.

Tani lot Gdańsk – Barcelona to okazja dla Ciebie i jeżeli nie skorzystasz z tej promocji to później będziesz mógł sobie pluć w brodę. Musisz szybko się decydować, ponieważ w kilka dni bądź godzin już może nie być biletów. Koszt biletów w obie strony to kwota 108 złotych. Także w ten sposób na pewno nie wpłyniesz negatywnie na swój budżet. Poniżej przedstawiamy naszą propozycje dla Ciebie.

barc

Tani lot Katowice – Rzym to koszt 54,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 99 złotych. Lot trwa od 17:10 do 20:15. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 299.90 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 17 stycznia, planowany powrót 20 stycznia.

Tani powrót Rzym -> Katowice to koszt 54,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 99 złotych. Lot trwa od 20:55 do 16:10. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 299.00 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 20 stycznia.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ