Dla Ciebie dzisiaj mamy propozycje. Jeżeli będziesz chciał polecieć do Rzymu to będziesz mógł to zrobić już dzisiaj w bardzo okazjonalnej cenie, gdyż nie przekroczy to nawet 100 złotych.  Podróż do Rzymu będzie dla Ciebie możliwością odpoczynku do codziennych obowiązków oraz od innych problemów, które każdy ma w swoim życiu. Zapraszam do zapoznania się z korzystną ofertą wylotu do Rzymu.

Tani lot Warszawa – Rzym to koszt 78 złotych. Warto jest zainwestować owe pieniążki i zaryzykować datę tej podróży. Warto jest czasami pójść na całość i odmienić troszkę swoje życie. Wszystko to co teraz zrobisz będzie miało bezpośredni wpływ na przyszłość, także zastanów się czy chcesz przeżyć jakieś nowy rodzaj spędzania walentynek w kreatywny sposób? Poniżej przedstawiamy przykładowe propozycje:

rzym1

Tani lot Warszawa  – Rzym to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 12:10 – 14:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 272.80 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 20 stycznia, planowany powrót 21 stycznia.

Tani powrót Rzym -> Warszawa to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 15:15 – 17:45. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 272.80 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 21 stycznia.

Link do oferty:

Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ