Myślisz aby udać się do Mediolanu? Jeżeli tak to dzisiaj masz okazje zarezerwować dla siebie bardzo tani i sprawdzony bilet. Kilka dni w Mediolanie pozwolą Ci odpocząć i nadać twojemu życiu nowy charakter. Teraz masz możliwość zrobić co tylko chcesz i musisz pamiętać aby odpowiedzialnie podejmować swoje decyzje. Jeżeli zarezerwujesz swój lot nie będziesz mógł go później odwołać i prosić o zwrot kosztów. Zapraszam do przeczytania w całości naszego artykułu.

Tani lot Poznań – Mediolan to niesamowita okazja dla Ciebie, jeżeli będziesz chciał spędzić tam kilka dni. Poniżej przedstawiamy przykładową propozycje dla Państwa:

mediolos

Tani lot Poznań – Mediolan Bergamo to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 11:20 do 13:20. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 305.00 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 9 stycznia, planowany powrót 12 stycznia.

Tani powrót Mediolan Bergamo -> Poznań to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 21:10 do 22:55. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 275.60 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 12 stycznia.

Widzimy, że powyższa oferta jest bardzo atrakcyjna, także bez dwóch zdań warto jest skorzystać.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ