Dzisiaj mamy dla Państwa bardzo ciekawą propozycję, dzięki której bez problemu będziecie mogli polecieć na Bologne i cieszyć się swoim odpoczynkiem. Wydaje mi się, że dzięki temu będziesz mógł bardzo szybko oraz skutecznie podjąć jakieś dodatkowe działania, które pomogą Ci szybko oraz skutecznie działać. Bardzo tani lot z dobrym terminem, bo dopiero pierwsza połowa lutego. Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Tani lot Katowice – Bologna to koszt 78 złotych w obie strony także warto jest skorzystać, nawet jeżeli nie jesteś pewien czy to będzie lot dla Ciebie. Poniżej przedstawiam link do naszej przykładowej oferty:

bollll

Tani lot Katowice – Bologna to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 16:55 do 18:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/39 złotych oraz opcja PLUS za 260,90 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 8 lutego, planowany powrót 12 lutego.

Tani powrót Bologna-> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 19:10 do 20:45. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/39 złotych oraz opcja PLUS za 260,90 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 12 lutego.

Oferta jest bardzo korzystna i warto jest z niej spróbować, ponieważ później będziesz mógł tylko tego żałować.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ