Malta, Lazurowe Okno
Malta, Lazurowe Okno
Malta, Lazurowe Okno

 

Świetna cena biletów lotniczych na Maltę z Krakowa od Ryanaira. Słoneczne dni, przejrzyste morze, okazałe budowle historyczne w samym sercu Morza Śródziemnego dostępne za 328 zł! Tani wypad nad morze na przełomie października i listopada!!!

Kolejna z propozycji urlopu na południowych wyspach. Tym razem proponujemy podróż 11 dniową na jesień. Pogoda wtedy jest jeszcze bardzo dobra. Temperatura powietrza i wody w październiku to ok. 24°C. W listopadzie jest chłodniej o ok. 3°.

W podróż zabieracie dwa bagaże podręczne  – pierwszy bagaż do 10kg o max wymiarach 55x40x20cm oraz drugi o max wymiarach 35x20x20cm.

Tytułowa cena dotyczy wszystkich podróżnych. Nie trzeba być członkiem żadnego klubu.

Tanie bilety kupicie na stronie ryanair.com Podane poniżej ceny przelotów obowiązują przy płatnościach kartą debetową. W przypadku płatności kartą kredytową do ceny naliczone zostanie jeszcze 2% prowizji.

W tytułowej cenie wyszukaliśmy tylko jeden termin podróży. Można go dowolnie konfigurować ale wtedy cena ulegnie zmianie.

Tani wypad na trasie Kraków – Malta – Kraków za 328 zł:

  • Wylot:       149 zł | 28 październik
  • Powrót:    179 zł | 8 listopad

image

 

car  Jak dojechać z lotniska Malta Valetta do centrum (Valletta)?

Port lotniczy od znajduje się ok. 8 km na południe od stolicy Malty Valletta, pomiędzy miastem Luqa a Gudja. Jest to jedyny port, który obsługuje archipelag maltański. Dojazd do centrum możliwy poprzez:

  • taksówki – postój taksówek znajduje się w pobliżu terminala. Taksówki doworzą klientów do każdego miejsca na wyspie przez 24h.
  • autobusy – główny środek transporu. Przystanek autobusu znajdziecie przy terminalu. Linia 8 łączy lotnisko z centrum Valetty i jeździ co 20-30 minut. Czas podróży to ok. 30 minut na trasie Lotnisko Malta, Floriana, Marsa, Paola, Tarxien, Ghaxaq Gudja, Vialetta dworzec autobusowy.
noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ