Planujesz wycieczkę do Rzymu na przełomie Lutego i Marca? Jeżeli tak to masz teraz niesamowitą okazje aby wybrać się w ciekawą podróż. Dzięki takim podróżą będziesz mógł w prosty oraz szybki sposób zmienić swoje myślenie dotyczące podróżowania tanimi lotami oraz wzbogacić swoją kulturę osobistą oraz komunikacje  z innymi ludźmi. Zapraszam do zapoznania się z moim dzisiejszym artykułem, ponieważ jest warty uwagi.

Tani lot Katowice – Rzym to koszt tylko i wyłącznie 78 złotych w obie strony. Jeżeli masz wolny czas w tym terminie prezentowanym przez nas to skorzystaj z tej opcji. Warto jest wzbogacać swoją kulturę oraz znajomości. Jak uda ci się polecieć to podziel się z nami wrażeniami! Poniżej przedstawiam przykładowy lot:rzym12

Tani lot Katowice – Rzym to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 11:20 do 13:20. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 269.30 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 29 lutego, planowany powrót 4 marca.

Tani powrót Rzym -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 13:55 do 16:10. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 269.30 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 4 marca.

Link do oferty:

Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ