Dzisiaj prezentujemy dla Ciebie specjalny tani wypad do Neapolu, dzięki, któremu będziesz mógł bardzo szybko i skutecznie zmienić swoje zapatrywanie na świat, ponieważ to miejsce może nauczyć Cię kultury oraz zapatrywania na innych, którzy systematycznie dbają o swoje podróże bądź morały historyczne. Zastanów się nad życiem swoim i zastanów się czy nie chcesz przeżyć tak wzbogacającej podróży. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem.

Tani lot Katowice – Neapol to koszt tylko i wyłącznie 78 złotych! To jest niepowtarzalna emocja i poprzez to będziesz mógł szybko oraz bez zbędnego obciążania własnego konta pojechać do Neapolu na wycieczkę 3 dniową. Poniżej przedstawiam przykładowy lot:Neapol

Tani lot Katowice – Neapol to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 10:20 do 12:25. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 269,30 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 7 lutego, planowany powrót 10 lutego.

Tani powrót Neapol -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 13:00 do 15:00. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 269,30  zł. W przykładowym załączniku powrót jest 10 lutego.

Link do oferty: wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ