Dzisiaj zaprezentujemy dla Was bardzo tani wypad do Bologny. Zapewne kilka razy chciałeś już w swoim życiu tam jechać, jednak albo brakowało Ci funduszy, albo po prostu brakowało Ci doświadczenia w takich podróżach. Wydaje mi się, że dzięki temu będziesz mógł teraz szybko oraz skutecznie nabrać ochoty oraz motywacji do podróży, ponieważ mamy dla ciebie bardzo ciekawą propozycję, dzięki której polecisz do Bologny nawet poniżej 100 złotych w niektórych ofertach. Musisz jedynie szukać oferty i terminu dla siebie. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem.

Tani lot Katowice – Bologna to koszt 78 złotych w obie strony. Ta opcja jest dla Ciebie podstępna na przełomie stycznia i lutego. Jeżeli jesteś chętny to zainteresuj się tą opcją, ponieważ już się nie powtórzy w takiej cenie. Poniżej przestawiam przykładowy lot:

bologna22

Tani lot Katowice – Bologna to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 16:55 do 18:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 260,90 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 29 stycznia, planowany powrót 1 lutego.

Tani powrót Bologna -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 19:10 do 20:45. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 260,90 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 1 lutego.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ