Jeżeli masz czas aby wyjechać sobie na narty to będziesz mógł bez problemu to zrobić. Tylko musisz mieć czas oraz pieniążki, których nie będziesz musiał, aż tak dużo wydawać podczas normalnego dnia. Od kilku lat interesuje się tanimi lotami i osobiście od czasu do czasu publikuje tutaj oferty, o które nasi czytelnicy proszą. Dzisiaj padło na Grenoble. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem.

Tani lot Warszawa Chopin – Grenoble to kwota 93 złotych za lot w obie strony. Wydaje mi się, to bardzo konkretne rozwiązanie i dzięki temu będziesz mógł szybko oraz skutecznie pojechać za granicę i cieszyć się swoim życiem. Poniżej prezentuje przykład taniego lotu:

grenoble1

Tani lot Katowice – Rzym to koszt 54,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 99 złotych. Lot trwa od 12:20 do 14:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 54/99 złotych oraz opcja PLUS za 328,40  zł. W przykładowym załączniku wylot jest 9 stycznia, planowany powrót 16 stycznia.

Tani powrót Rzym -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 15:35 do 17:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 284.00 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 16 stycznia.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ