Kolejna ciekawa promozycje od WizzAir, ostatnio na naszej stronie można znaleźć bardzo dużo ofert od tego usługodawcy. Promocje tanich lotów pod koniec roku u nich zdarzają się bardzo duże i to już na najbliższe miesiące nowego roku. Jeżeli nie masz jeszcze pomysłu jak spędzić ten czas to możesz spokojnie zacząć przygotowywać się na wycieczkę tak aby odpocząć i mieć świeżą głowę do rozbudowania własnych prostych i ciekawych pomysłów. Zapraszam do zapoznania się z dzisiejszym artykułem na temat taniego lotu.

Tani lot Katowice – Bologna to koszt 78 złotych w obie strony. Nie jest to duża kwota porównując to do normalnej ceny. Także może być tutaj duża konkurencja dot. kupna biletu, także polecam się szybko zastanawiać i rezerwować bilet.
www1

Tani lot Katowice – Bologna to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 16:55 do 18:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 260.90 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 22 stycznia, planowany powrót 25 stycznia.

Tani powrót Bologna -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 19:10 do 20:45. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 260.90 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 25 stycznia.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ