Idealne rozwiązanie dla Państwa, jeżeli ktoś planować wylot do Dortmund. Moim zdaniem jest to bardzo piękne miejsce i dla kogoś, kto jeszcze tutaj nie był to będzie niesamowita wycieczka. Możesz zrobić komuś prezent i dzięki temu bez żadnych problemów szybko oraz skutecznie będziesz mógł odpocząć. Zapraszam do skorzystanie z dzisiejszego taniego lotu. 

Tani lot Katowice – Dortmund to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Jest to bardzo mała cena i nie musisz się martwić o to, że jest to jakaś podejrzana cena, ponieważ wizzair posiada taka promocje i jest to norma. Jeżeli zainteresował Cie ten lot to poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:11

Tani lot Katowice – Dortmund to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 06:10 do 07:55. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 325,30 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 5 lipca, planowany powrót późno również 5 lipca.

Tani powrót Dortmund -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 17:45 do 19:15. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 325,30 zł. W przykładowym załączniku powrót późno również 5 lipca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ