Osobiście uwielbiam jeździć na Sycylię, tam można na prawdę odpocząć oraz nabrać sił do dalszej pracy. Wydaje mi się, że to jest miejsce, które ciągle pozwala w szybki i efektowny sposób wpłynąć na Ciebie i pokazać Ci inną kulturę. Jeżeli będziesz zainteresowany tanim lotem to będziesz musiał się szybko decydować, ponieważ jest to promocja i Rainbow szybko odda ten lot swoim klientom. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem, przedstawimy tam więcej informacji o tym locie oraz zaprezentujemy przykładowy termin.

Tani lot Katowice – Sycylia to koszt 545 złotych w obie strony. To jest jest taka definitywna promocja, jednak ta cena jest już dobra, aby pojechać jeżeli pasuje Ci termin. Nie musisz obawiać się również, że będziesz jakoś inaczej traktowany, ponieważ dla nich to dodatkowe pieniążki. Poniżej przedstawiam propozycje taniego lotu:

ww1

Tani lot Katowice – Sycylia  to koszt 272.5 złotych bez żadnego członkostwa. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku wylot jest 12 stycznia, planowany powrót 12 stycznia.
Tani powrót Sycylia -> Katowice to koszt 272.5 00 złotych bez żadnego członkostwa. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku powrót jest 12 stycznia.

Jeżeli masz szanse to spróbuj zaryzykować i skorzystaj z taniego lotu na Sycylię. Wszystko w twoich rękach. Link do oferty: kliknij tutaj

 

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ