Od kilku dni nie widziałem aż takiej promocji z dalszych krajów. Jeżeli myślisz o powrocie do Warszawy to na pewno będziesz musiał z tego skorzystać, ponieważ warto jest zająć taki bilet w tak atrakcyjnej cenie. Ogólnie nie warto jest przepłacać, jeżeli jest możliwość nabywać to w taniej i niskiej cenie. Zauważ, że teraz można w różne sposoby oszczędzać i później korzystać z tego.

Tani lot z Sajgonu do Warszawy za 249 złotych to okazja dla każdego kto tylko zna się na cenach biletów w tych kierunkach. Czasami mogą być średnio 5-7 razy droższe, od wszystkiego zależy gdzie zamawiamy bilety oraz jakie mamy w tym doświadczenie.

kat

Jak widzimy mamy tutaj lot powrotny z HoChi Minh City we wtorek 2015 – 11 – 10. Lot nawet nie trwa tak długo i warto jest lecieć w tej klasie ekonomicznej. Wylot jest o godzinie 11:50, a przylot o 17:40. Cena za jedną osobę to 249.05 złotych. Bardzo opłaca się skorzystać z tej opcji i zaoszczędzić dla siebie troszkę pieniążków. Jeżeli będziesz miał jakieś problemy związane z zamówieniem biletów to proszę o kontakt zawsze pomożemy w realizacji twojego zamówienia.

Link do oferty:

http://biletyczarterowe.rainbowtours.pl/

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ