View from the top of the Victoria Tower, the lesser known of the two towers of the Houses of Parliament, towards Big Ben, the River Thames and the London Eye

Kolejna propozycja bardzo taniego i szybkiego lotu dla każdego. Mamy propozycje w której będziesz płacić tylko i wyłącznie 49 złotych za lot, jeżeli zdecydujesz się na zwykłą opcje lotu. Jeżeli będziesz zainteresowany lotem klasą wyższą to wtedy będziesz musiał odpowiednio dopłacić. Jednakże skupiamy tutaj ludzi, którzy chcą oszczędzać i wydać to na jakieś inne ważniejsze cele to wyższa klasa nie będzie potrzebna, w szczególności, że jest to lot który nie trwa długo. Zapraszamy do zapoznania się z całością artykułu.

Tani lot z Gdańska do Edynburga to koszt 98 złotych w obie strony. Za lot nie zapłacisz nic więcej! Pamiętaj, ze nie musisz obawiać się lotu, ponieważ odbywa się to ze sprawdzonym usługodawcą, który działa od lat na rynku i jest profesjonalny w tym co robi. Poniżej zamieszczam przykładowy termin lotu:
GDNEDI1

Tani lot Gdańsk – Edynburg to koszt 49,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 14:45 › 16:15. Jest dostępna opcja plus w cenie 299 złotych. W przykładowym załączniku wylot jest 5 grudnia, planowany powrót 10 grudnia.
Tani powrót Edynburg  -> Gdańsk to koszt 49,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 16:45 › 20:05. Jest dostępna opcja plus w cenie 299 złotych. W przykładowym załączniku powrót jest 10 grudnia.

Link do oferty:

Ryanair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ