Jeżeli planujesz udać się do Bolonii to będzie to dla Ciebie ciekawa oferta. Będziesz mógł zaoszczędzić bardzo dużo, jeżeli termin Ci spasuje. Wydaje mi się, że warto jest oszczędzić nawet kilka stówek. W naszym artykule będziemy opisywać jak szybko możesz zarezerwować bilet oraz z jakimi konsekwencjami to się wiąże, jeżeli nie zamówisz szybko biletu. 

Tani lot Wrocław – Bolonia to koszt 118 złotych. Oczywiści warto również zwrócić tutaj uwagę, że jest to cena za lot w dwie strony i będziesz miał jasno ustalony termin. Wszystko realizuje sprawdzona linia lotnicza i nie będziesz miał tutaj żadnych problemów z realizacją biletu. Usługi w cenach promocyjnych są tak samo realizowane jak bilety droższa, która są kupowane przez inne osoby w normalnych cenach. Poniżej przedstawimy ofertę:

1

 

Tani lot Wrocław – Bolonia to koszt 59,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 13:50 do 15:35. Dostępna jest opcja Basic w cenie 59 złotych oraz opcja PLUS za 279,00 zł.

Tani powrót Bolonia -> Wrocław to koszt 59,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 14:40 do 16:25. Dostępna jest opcja Basic w cenie 59 złotych oraz opcja PLUS za 279,00 zł.

Jest to możliwość stworzenia dla Ciebie bardzo udanej wycieczki w właśnie w ten sposób będziesz mógł odżyć na nowo i zregenerować swoje siły.

Link do oferty:

http://www.ryanair.com/pl/

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ